Meist

Hiiubuss on Eestis, peamiselt Harjumaal tegutsev ettevõte, mis pakub väikebussi rent koos juhiga aastast 2012. Aastate jooksul on olnud meie klientideks tuntud ettevtted Tallinna linn, Prokuratuur, TalTech ja teised.

Meil on pikaajaline kogemus korraldada töötajate vedu erinevatele firmadele. Väikebussi rent koos juhiga tööliste veoks on hea lahendus paljudele firmadele.  Koostöö meiega on paindlik, kiire ja vajaduse korral operatiivne.

Meie sõidukipargis on mugavad väikebussid ja reisibussid kuni viiekümnele inimesele ning iga meie juhiga buss on varustatud kliimaseadme, TV monitori ja CD raadioga. Teie väike mure ei ole meile kunagi pisiasi – lapse turvaiste, suusabox, järelkäru ja jalgrattaraam teevad reisi mõnusamaks!

Bussi rent juhiga - meie põhiväärtused

  • Mugavad bussid ja professionaalsed võõrkeeleoskusega juhid on pandiks, et Teie ärikohtumise, puhkuse või tähtsündmuse transport on korraldatud kõrgel tasemel.
  • Bussi tellimine on võmalik igasse Eesti, Baltikumi ja kõigisse Euroopa sihtpunktidesse!
  • Tellides transfeeri meilt, garanteerime teile kvaliteetse teenustekomplekti.

Eesti ja Euroopa bussireisid

Pingutame kõvasti selle nimel, et kliendid jõuaksid alati mugavalt ja turvaliselt soovitud sihtpunkti, sealjuures pakkudes kvaliteetseimat teenustekomplekti.

Vaata sõidukeid >